Chcę dostać na maila info o nowych artykułach!


 

© STREET LEGENDS, 2012

About

Street Legends to niby-blog o ludziach, pasji i samochodach… o rzeczach, o których nie zawsze jest czas powiedzieć głośno, czy na spokojnie zaprezentować. Tematyka tego niby-bloga to przede wszystkim polskie realia zmagań tuningowych oraz efekty prac wielu ludzi, którzy samochody traktują jako styl życia, styl bycia, swój drugi dom, czy członka rodziny.

To nie jest blog o „najdroższych”, „najlepszych”, „najbardziej doinwestowanych” autach, projektach, czy ludziach. Będzie natomiast o tym co się dzieje na prawdę w naszych garażach, na imprezach, o tym co nas nakręca, co sprawia nam frajdę, będzie o porażkach i o sukcesach – o rzeczach prawdziwych. Będzie też o jakości, tej polskiej i prawdziwej na którą pracuje się latami, którą rozwija się z każdym dniem kultywowania tej a nie innej pasji.

Wpis o powstaniu Street Legends : START! 01.01.2012

Autor/Pomysłodawca : Michał Jakubek

IT/Design : Paweł Szymula

 

Jeśli masz pomysł na temat jaki mógł by znaleźć się na łamach Street Legends – napisz do nas!  Masz nietuzinkowy samochód ? Modyfikujesz auta ? Masz ciekawy materiał foto/video ? Może masz jakąś opowieść, która powinna zostać opowiedziana właśnie tutaj… Pisz!

https://www.facebook.com/StreetLegendsPL

michal ( małpa ) ebisustudio.pl

—————————–  $$$  —————————–

Motto & Inspiracje :

What I know most of you can relate to is the time spent smearing grease and grime all over ratty clothes as you work on projects with friends; the time spent laying under cars busting knuckles as you attempt to make things line up. It’s times like these I would’t trade for the world.(…)There’s really no hope in explaining the passion behind it all to people outside of the world we’ve created. From a desire to hang out with people “from the internet” instead of friends from “real life”, to taking vacation days to replace an engine in a car. It may not make sense but perhaps it’s better that way. I’ll take it nonetheless
Mike Burroughs – StanceWorks

„There are many automotive photographers that take their work to an intimate level; it becomes much more than the “set ‘em up and shoot ‘em” mentality so many others run with. For Tek and others, a photo session with an automobile becomes a chance to capture something someone has built, a chance to tell a story, and a chance to see what goes on in our heads as photographers.”
Mike Burroughs – StanceWorks

„And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further.
With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.”
Ayrton Senna 1960-1994